750 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZDİR! 750 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZDİR! 750 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZDİR! 750 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZDİR!

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Mkb'ye üye girişi yaparak "Hesabım” bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.
Firmamızdan  almış olduğunuz ürünler,   bölgenize en hızlı teslimat yapan kargo şirketi ile sevk edilerek tarafınıza teslim edilmektedir.
Mkb mağazaları siparişlerinizi tüm Türkiye’ye hızlı ve eksiksiz bir şekilde gönderilmektedir.
Sitemize üye girişi yaparak ‘Hesabım/Siparişlerim’ bölümünden kargo durumunuzu kontrol edebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize kargo takip numarasını bildiren bir bilgilendirme maili gönderilmektedir.
Hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında  numaralı telefondan whatsapp üzerinden müşteri temsilcimize ulaşabilir, konu ile ilgili bizleri bilgilendirebilirsiniz
Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka kartı ile yapabilirsiniz.
 
 Siparişinizin kargoya teslim edilmemesi halinde tamamen iptali sağlanabilir. Kargoya teslim edilen sipariş içerisindeki ürünleri tarafımıza iade edebilir ya da ürün bedeli kadar oluşturulacak iade çeki ile yeniden istemiş olduğunuz ürünü sipariş verebilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...